Opinie

Wszystkich opinii: 15
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>

Mateusz Leśniewski • ŁódźBardzo dziękuję za obecność na uroczystości pogrzebowej. Pani gra nadała wzruszajacy klimat. Zdecydowanie polecam. Bardzo chętnie przy jakiejś okazji zadzwonię ponownie.
Czwartek, 02 marca 2017 r., godz.: 12:10:20
Małgorzata Wojciechowska • Aleksandrów ŁódzkiWielkie podziękowania Pani Matyldzie za przepiękną oprawę muzyczną na ślubie mojego syna w dniu 18 czerwca. Utwory w wykonaniu Pani Matyldy sprawiły, że ślub był wyjątkowy, przepiękny, wypełniony radością ale i też ogromnym wzruszeniem. Niezwykły talent Pani Matyldy i czarodziejska moc skrzypiec sprawiły, że wszyscy poczuli się zaczarowani jak w bajce. Przepięknie również było na przyjęciu podczas obiadu, chociaż nie był chyba to dobry pomysł, ponieważ tak cudną muzykę zagłuszał odgłos sztućców. Ale niektórzy goście byli zachwyceni i stwierdzili, że to bardzo dobry pomysł. Jeszcze raz ogromne podziękowania, wielki pokłon. Jak to się mówi " CZAPKI Z GŁÓW ". Z serdecznymi pozdrowieniami Małgorzata
Sobota, 03 grudnia 2016 r., godz.: 23:42:10
Andrzej Marjański • ŁódźSerdecznie dziękujemy za piękno muzyki, która koiła nasz ból w czasie pogrzebu naszej Mamy. Cieszymy się, że dobry los postawił Panią na naszej drodze. Krystyna i Andrzej Marjańscy 9 listopada 2016
Piątek, 11 listopada 2016 r., godz.: 9:30:43
Dalinda Szpruch • ZgierzBardzo fajna oprawa imprezy jubilaci wzroszeni do łez. Fajna chwila w całej szalonej urodzinowej imprezie, podczas której zintegrowaliśmy się z rodzicami i całą rodziną jubilatów. Skrzypce wprowadziły romantyczny element. Gorąco polecam.
Piątek, 30 września 2016 r., godz.: 12:19:52
Dorota Tarska-Królikowska • ŁódźCeremonia pogrzebowa to bardzo smutna uroczystość, podczas której tak ważna jest muzyka, w chwili kiedy słowa nie są w stanie wyrazić bólu, który płynie z wnętrza. Z całego serca chciałabym podziękować Pani Matyldzie, która swoim przepięknym wykonaniem zaproponowanych przez nas utworów, stworzyła wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę całej uroczystości. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm, niezwykłe podejście do cierpienia drugiego człowieka, to cechy rzadko dziś spotykane, a jednak... Szczerze polecam i raz jeszcze bardzo dziękuję za wszystko.
Poniedziałek, 19 września 2016 r., godz.: 16:47:05
główna repertuar kontakt opinie współpraca zdjęcia